Aktualności

Działania zaplanowane do realizacji w projekcie dobiegły końca. Zarówno szkolenia, jak i spotkania animacyjno-doradcze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy wdzięczni, że uczestnicy podeszli z tak dużym zaangażowaniem do proponowanych przez trenerów ćwiczeń, czynnie brali w nich udział, byli aktywni i chętni do współpracy. Tematyka szkoleń była dla uczestników bardzo interesująca, wzbudzała dyskusje oraz powodowała analizy własnych przypadków z życia poszczególnych osób. Bardzo ciekawe okazały się zagadnienia dotyczące możliwości działań wpływających na własne życie społeczne uczestników – wspólnie z prowadzącymi szukali oni możliwości, pomysłów na różnego typu projekty oraz dodatkowe aktywności, przede wszystkim w środowisku lokalnym.

W projekcie udział brali podopieczni Dziennego Domu „Senior+” w Olszownicy, Fundacji Aktywizacji i Rozwoju w Osieku, Klubu Seniora w Czachowie, Klubu Seniora w Glinianach, Koła Gospodyń Wiejskich „Jedność pokoleń” w Odrowążu oraz Koła Gospodyń Wiejskich Skorzeszanki w Skorzeszycach.

Kolejny nabór do projektu trwa do 5 września 2022 roku

Szanowni Państwo!

W ramach projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim” trwa kolejny nabór do projektu. Dokumenty można składać w terminie do 5 września 2022 roku. Szczegóły dotyczące rekrutacji w zakładce Rekrutacja.

Projekt dofinansowany jest ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, edycja 2022.

Zapraszamy

Trwają szkolenia w ramach projektu!

Miło nam poinformować, że szkolenia w ramach projektu trwają w najlepsze! Nasi trenerzy omawiają kwestie związane zarówno z teorią komunikacji, jak i zagadnieniami ściśle związanymi z self‑adwokaturą oraz odkrywają przed uczestnikami tajniki komunikacji się w internecie. Oprócz wymiaru teoretycznego, sporo czasu prowadzący poświęcają na ćwiczenia

 

 

praktyczne, co utrwala już zdobytą wiedzę oraz weryfikuje ewentualne braki w zrozumieniu tematu. Do tej pory z zajęć skorzystali Podopieczni Dziennego Domu „Seniora+” w Olszownicy oraz Fundacji Aktywizacji i Rozwoju w Osieku. Cały czas jednak można zgłaszać chęć udziału w projekcie. Szczegóły o naborach na bieżąco pojawiają się na naszej stronie internetowej.

Kolejny nabór dokumentów do projektu “W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim”

Szanowni Państwo!

W ramach projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim” już wkrótce rozpocznie się kolejny nabór dokumentów do projektu, który trwać będzie od 22 sierpnia do 5 września 2022 roku. Szczegóły dotyczące rekrutacji w zakładce Rekrutacja.

Projekt dofinansowany jest ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, edycja 2022.

Zapraszamy

Drugi nabór do projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim”

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój informuje, iż w dniach 12 – 29 lipca 2022 roku prowadzony jest drugi nabór do projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim”.

Wnioski będą przyjmowane w biurze projektu, w dni robocze od 8:00 do 16:00.

Szczegóły rekrutacji do projektu znajdują się w zakładce Rekrutacja.

Serdecznie zapraszamy do składania dokumentów!

Kolejny nabór dokumentów do projektu (12-29 lipca 2022 roku)

Szanowni Państwo!

W ramach projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim” już wkrótce rozpocznie się kolejny nabór dokumentów do projektu, który trwać będzie od 12 do 29 lipca 2022 roku. Szczegóły dotyczące rekrutacji w zakładce Rekrutacja.

Projekt dofinansowany jest ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.

Zapraszamy

Rozpoczynamy nabór do projektu

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Integracja i Rozwój rozpoczyna nabór do projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim”

Nabór trwa do 24 czerwca 2022 roku. Szczegóły dotyczące rekrutacji w zakładce Rekrutacja.

Projekt dofinansowany jest ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025.

Zapraszamy

Aktywni+

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy realizację nowego projektu „W działaniu siła – partycypacja społeczna osób starszych w województwie świętokrzyskim”! Zapraszamy więc do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz na Facebooku, gdyż już wkrótce ogłosimy rekrutację do projektu!

Projekt dofinansowany jest ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

Skip to content